Mech akustyczny Green Wall

GreenWall jest w 100% naturalnym mchem akustycznym, który tworzy bezspoinową i wysokiej jakości dźwiękochłonną ścianę, która nada Twojemu pomieszczeniu ekskluzywny wygląd. Ten zielony materiał zachowa swój efektowny wygląd,  jest praktycznie bezobsługowy.

  • Zbadany pod kątem pochłaniania dźwięku
  • Nie potrzebuje światła dziennego ani wody.
  • Jest konserwowany trwałym płynem. Żadnych chemikaliów.
  • Używamy kleju wykonanego ze skrobi ziemniaczanej
  • Podkład jest bawełną ekologiczną z recyklingu
  • Panele robione na zamówienie w dowolnym kształcie lub jako bezspoinowe ściany
Mech akustyczny - Green Wall

Przyjemna akustyka pomieszczenia nie tylko poprawia doznania dźwiękowe w pomieszczeniu, ale ma kluczowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia! Dodatkowo wezwanie do naturalnych produktów ekologicznych jest z każdym dniem coraz głośniejsze. Badania wykazały, że wraz z naturalną zielenią w biurze rośnie produktywność pracowników, poprawia się samopoczucie i zmniejsza się liczbę zwolnień chorobowych! Wpływa to nawet na nasz smak, co sprawia, że doskonały dodatek do wystroju wnętrz restauracji.

To rozwiązanie jest wykonywane na zamówienie, dzięki czemu można je produkować w dowolnych rozmiarach paneli, aby stworzyć bezszwową ścianę. Może być również dostarczony w dekoracyjnych (dźwiękochłonnych) przegrodach, donicach lub jako „obrazy” w dowolnym rozmiarze lub bez ramy. Wszystkie panele są ręcznie robione, co sprawia, że każdy egzemplarz jest w pełni niepowtarzalny.

Mech akustyczny nadaje się do prawie wszystkich zastosowań wewnętrznych, w tym hoteli, salonów, foyer, recepcji, sale konferencyjne, galerii sztuki, sal konferencyjnych, showroomów, sklepów, lotnisk, restauracji, biur itp.