Wibroizolacja konstrukcji

Wibroizolacja konstrukcji jest niezbędną instalacją, mającą bezpośredni wpływ na trwałość budynku, a także komfort i bezpieczeństwo znajdujących się w nim osób. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań sprężysto-tłumiących skutecznie chroni przed czynnikami wibroakustycznymi.

Konstrukcje stalowe

Profesjonalna wibroizolacja konstrukcji stalowych cechuje się wysoką skutecznością w redukcji drgań i dźwięków. Jest trwała i niezawodna. Nie wymaga ciągłej konserwacji i serwisowania. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się odpornością na starzenie i działanie czynników atmosferycznych – promieni słonecznych, niskich temperatur i wilgoci.

Konstrukcje drewniane

Oferowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzają się również w przypadku konstrukcji drewnianych. Zadzwoń lub napisz maila, a pomożemy Ci w wyborze optymalnej technologii. 

Lądowiska dla śmigłowców

Wibroizolacja konstrukcji to zagadnienie, którym konsekwentnie zajmujemy się od ponad 10 lat. Realizujemy także projekty o specjalistycznym, konkretnym przeznaczeniu, takie jak wibroizolacja lądowisk dla śmigłowców. Nasze produkty służą szerokiemu zakresowi zastosowań.