Wibroizolacja posadzek i podłóg

Wibroizolacja posadzek i podłóg ma na celu redukcję hałasu i drgań przenoszonych przez strop. Można ją wykonać zarówno na etapie budowy, jak i zamontować w istniejących budynkach. Wybór optymalnego rozwiązania uzależniony jest od konkretnej sytuacji i oczekiwań klienta.

Ogólne

Wibroizolacja posadzek i podłóg ma bezpośrednie przełożenie na komfort przebywania w pomieszczeniach. Pomaga w budowaniu prywatności, intymności i poczucia bezpieczeństwa. Jest niezbędna w budownictwie mieszkaniowym i budynkach użyteczności publicznej. Ma krytyczne znaczenie również w nieruchomościach o konkretnym, profesjonalnym przeznaczeniu, takich jak na przykład studia nagrań dźwiękowych.

Posadzki fitness

Studia fitness zmagają się ze zwiększonymi wymaganiami dotyczącymi kontroli dźwięku. By mogły funkcjonować w atrakcyjnych lokalizacjach, niezbędna jest skuteczna wibroizolacja posadzek i podłóg. Dysponujemy linią produktów przeznaczonych ekskluzywnie dla branży fitness. Charakteryzują się one doskonałą izolacją od dźwięków uderzeniowych generowanych przez wyposażenie siłowni. Znacznie zmniejszają poziom hałasu w salach treningowych.