Panele akustyczne

Panele akustyczne mogą spełniać rolę pochłaniającą, rozpraszającą, lub kombinację obu. Jednak w każdym wypadku ich celem jest poprawienie jakości akustyki wnętrza. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na poprawną akustykę i likwidację problemów akustycznych w różnych miejscach pracy i użyteczności publicznej, oferujemy Państwu szeroką gamę produktów akustycznych, wraz ze wsparciem przy dostosowaniu do istniejących potrzeb. Mogą Państwo liczyć na Naszą pomoc na każdym etapie zamówienia.

Poniżej przedstawiamy ogólną ofertę rozwiązań, które staramy się modyfikować i ulepszać zgodnie z życzeniem klienta.

Aktualnie na akustykę w pomieszczeniach zwraca uwagę coraz większa ilość architektów, biur architektonicznych, deweloperów i najemców. Problemy związane ze zbyt dużym pogłosem i hałasem pogłosowym są coraz częściej spotykane w otaczających Nas miejscach. Pochłaniające panele akustyczne są najbardziej potrzebne:

  • w biurach
  • w przestrzeniach openspace
  • w salach konferencyjnych
  • w pomieszczeniach z surowym wykończeniem

Produktem wartym uwagi są panele flokowane z podkładem magnetycznym. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne manewrowanie lokalizacją paneli na ścianie pokrytej farbą magnetyczną. Idealnie spisuje się w salach i pomieszczeniach o zmiennych funkcjach.